Mancini Oyuncusuna Böyle Sahip Çıktı

11 Ocak 2014 Cumartesi, 00:24

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, son oyuncu değişikliğine izin vermeyen hakemi protesto ettiği için basın toplantısına katılmadığını bildirdi.

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, son oyuncu değişikliğine izin vermeyen hakemi protesto ettiği için basın toplantısına katılmadığını bildirdi. Mancini, 80’inci dakikada genç oyuncu Yiğit Gökoğan’ı oyuna almak istemiş, ancak maçın hakemi bu değişikliğe izin vermemişti.

Hollanda temsilcisi Ajax’ın Teknik Direktörü Frank de Boer, bir haftadır Antalya’da idman yaptıklarını ve tekrar tempo tuttukları için memnun olduğunu söyledi. Frank de Boer, Maçın ilk yarısında verilen golün geçerli olduğunu düşünüyorum. İlk yarıda daha iyi pozisyon üretebilirdik. Sergilenen futboldan memnun olmadığımı söyleyemem dedi.

Karşılaşmanın ikinci yarısında 4+4+2 sistemine göre oynadıklarını sözlerine ekleyen Frank de Boer, takımı görme açısından iyi bir maç oynadıklarını belirtti. Bir gazetecinin Galatasaraylı Sneijder’in tekrar Hollanda Milli Takımı’na alınıp alınmayacağı yönündeki sorusuna ise de Boer, şöyle yanıt verdi Kendisi çok iyi bir oyuncu. Kalitesi tartışılamaz. Hollanda Milli Takımı’nın vazgeçilmez isimlerinden birisi. Onun gibi genç oyunculardan beklentimiz büyük.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz