Fotoğraftaki Bakın Kim Çıktı

04 Ocak 2014 Cumartesi, 10:44

Adana’da hakkında kesinleşmiş 10 ay 5 gün hapis cezası bulunan ve CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt ile birlikte Adana Havalimanı’nda VIP’ten geçerken polis tarafından yakalanıp tutuklanan, daha sonra kefaletle serbest bırakılan Necmettin İnandıoğlu’nun facebook sayfasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte çekilmiş fotoğrafları paylaştığı ortaya çıktı. 

İHBARDA BULUNDU 
26 Aralık 2013 günü Adana Havalimanı’nda meydana gelen olay iddiaya göre şöyle yaşandı: Yakınını karşılamak için havalimanına gelen K.M., geçen yıl kendisini işadamı olarak tanıtıp kurduğu hayali şirketlerin yöneticisi olarak 1 milyon 300 bin lirasını alarak dolandırdığını öne sürdüğü İnandıoğlu’nu VIP’ten çıkarken gördü ve polise giderek ihbarda bulundu.

KEFALETLE SERBEST KALDI 

Bunun üzerine havalimanında görevli baş komiser, İnandıoğlu’nun yanına giderek hakkında şikayet olduğunu ve kimlik kontrolü yapılacağını söyledi. Bu sırada CHP Ardahan Milletvekili Ersan Öğüt, birlikte çıktığı kişinin işadamı olduğunu söyleyip kontrolü engellemeye çalıştı. Üzerinde eniştesinin adına düzenlenmiş sathi kimlik çıkan İnandıoğlu’nun GBT sorgusunda “ateşli silah, mermi bulundurmak ve satmak” suçundan kesinleşmiş 10 ay 5 gün hapis cezası bulunduğu tespit edildi. Gözaltına alınan ve cezaevine konulan İnandıoğlu, bir gün sonra kefaletle serbest kaldı.

kılıçdaroğlu kaçak işadamı,

KIZ KARDEŞİNİ ADAY YAPTI!
Çevresine kendisini işadamı olarak tanıtan İnandıoğlu’nun Mersin’de büyük bir şirketi de yüklü miktarda dolandırdığı öne sürüldü. İnandıoğlu’nun facebook sayfasında, kız kardeşi P. ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret sırasında çekilen fotoğrafları paylaştığı ortaya çıktı. İnandıoğlu’nun Kılıçdaroğlu ve kız kardeşi ile birlikte olan fotoğrafın mesaj bölümüne “25. Dönem Mersin milletvekili adayımız” yazması dikkat çekti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz