Ebru Gündeş Programlarını İptal Etti

28 Aralık 2013 Cumartesi, 23:52

İşadamı Reza Zarrab’ın yolsuzluk operasyonunda gözaltına alınıp tutuklanması Türkiye ile birlikte şüphesiz ki en çok ünlü sanatçı Ebru Gündeş’i sarstı. Zarrab’la evlilikleri, pahalı hediyeler de eklenince göz kamaştıran Gündeş, eşinin tutuklanmasının ardından eve kapandı.

KIBRIS KONSERİ İPTAL

Gündeş, başına geleceklerden bihaber yılbaşı gecesi için tüm planlarını yapmıştı. Programlar, konserler… Ancak Zarrab’ın tutuklanması ile o planlar suya düştü.   Yılbaşı gecesi Kıbrıs Nuh’un Gemisi’nde sahne alacak olan şarkıcıyı dinlemek için hayranlarının 3 bin 750 lira ödediği otelde boş yer kalmamıştı. Sevenleri heyecanla o günü beklerken, Gündeş, konsere çıkmayacağını duyurdu.

Otel yönetimi bu gelişmenin ardından Muazzez Ersoy ve Selami Şahin’le anlaştı.

TAZMİNAT TALEP ETMEDİLER

Bu arada otel yetkilileri, Ebru Gündeş’in bu kararı karşısında anlayışlı davranarak, sanatçıdan herhangi bir tazminat talep etmedi. Gündeş yılbaşı gecesi için otelle 250 bin TL’ye anlaşmıştı.

ebru gündeş

HEDİYELERİ İADE ETTİ

Lüks yaşamı ve pahalı harcamalarıyla sürekli gazetelerde yerini alan Gündeş, yılbaşı için de büyük hazırlıklar yaptı. Eşini, dostlarını ve ihtiyacı olanları hediye yağmuruna tutmak isteyen ünlü sanatçı, 300 bin liralık hediye aldı. Ancak, o sevinci yaşayamadı…

17 Aralık operasyonu öncesi Kanyon Vakko mağazasından aldığı çantalar, saatler, kravatlar, ev süs eşyaları ve giyisileri, şoförüyle mağazaya geri gönderdi. Gündeş’in, “Ben bu durumda yılbaşı kutlayacak değilim” diyerek yakın dostlarına dert yandığı belirtildi.

O SES’İN YILBAŞI PROGRAMINA DA KATILMAYACAK

Gündeş, jüri üyesi olduğu “O Ses Türkiye”nin yılbaşı çekimlerine de katılmama kararı aldı. Yapımcı Acun Ilıcalı, yarışmanın yılbaşı çekimleri için Hülya Avşar’la anlaştı.

31 Aralık gecesi Ebru Gündeş’in yerine Hülya Avşar jüri koltuğuna oturacak. Yarışmanın diğer bölümlerinde ise Ebru Gündeş yer alacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz