300 Bin TL’lik Hediyeyi İade Etti

27 Aralık 2013 Cuma, 15:27

Ebru Gündeş, yılbaşı için 300 bin liralık hediye aldı. Ancak milyoner kocası Rıza Sarraf, yolsuzluk operasyonuyla tutuklanınca hepsini iade etti.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, lüks yaşamı ve pahalı harcamalarıyla sürekli gazetelerde yerini aldı. Gündeş, Yılbaşı için de büyük hazırlıklar yaptı. 300 bin liralık hediye aldı. Ancak, o sevinci yaşayamadı… Gündeş özellikle çok büyük harcamalarını, Azeri işadamı Rıza Sarraf ile evlendikten sonra yapmaya başladı.

MİLYONLUK HEDİYELER

Eşi tarafından kendisine yarış atları ve yalı bile hediye edildi. Ancak Gündeş’in morali, geçtiğimiz günlerde bozuldu. Çünkü eşi Rıza Sarraf, yolsuzluk operasyonu kapsamında gözaltına alındı ve tutuklandı. Kimileri yargısız infaz yoluna gidip Gündeş’i eleştirirken, sevenleri ise ona destek mesajları yağdırdı.

ALDIĞI HEDİYELER ELİNDE KALDI

Gündeş, bugüne kadar kazandıklarını yardıma ihtiyacı olanlarla paylaştı. Bu Yılbaşıiçin de eşini dostlarını ve ihtiyacı olanları hediye yağmuruna tutmak istedi. 17 Aralık operasyonu öncesi Kanyon Vakko mağazasından Yılbaşı için 300 bin liralık alışveriş yaptı. Çantalar, saatler, kravatlar, ev süs eşyaları, giyişiler alan sanatçı, bunların hepsini hediye paketi yaptırdı. Ancak eşi tutuklanınca morali allak bullak oldı.

“BU DURUMDA YILBAŞI KUTLAYACAK DEĞİLİM”

Ünlü sanatçının, tüm hediyeleri birkaç gün önce şoförüyle mağazaya geri gönderdiği öğrenildi. “Ben bu durumda Yılbaşı kutlayacak değilim” diyerek yakın dostlarına dert yandığı belirtildi.

Kaynak: Ufuk Özcan / TAKVİM

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz