Bahçeli: “Türk Polisi Sahipsiz Değildir”

22 Aralık 2013 Pazar, 15:29

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den flaş açıklama. Bahçeli, 17 Yolsuzluk ve Rüşvet operasyonu sonrasında polislerin görevden alınmasına sert tepki gösterdi ve “Türk Polisi Sahipsiz değildir” dedi.

HaberDokuz.com / Ankara

TÜRK POLİSİ SAHİPSİZ DEĞİLDİR

MHP Lideri Devlet Bahçeli, “Hükümet Türk polisiyle boğuşmayı bırakmalı, sahip olduğu siyasi imkânlara dayanarak haysiyetli emniyet mensuplarına güç gösterisi yapmaktan bir an önce vazgeçmelidir. Türk polisi yalnız ve sahipsiz değildir. Ve daha da önemlisi Türk polisi AKP’nin kötü ve art niyetlerine bırakılmayacak kadar değerli ve önemlidir.

bahçeli-türk-polisi

HÜKÜMET ÜYELERİ İSTİFA ETMELİDİR

Başbakan Erdoğan, ayakkabı kutularından fışkıran milyon dolarları, yatak odalarından çıkan kasaları ve para sayma makinelerini görmek yerine; polislerimizin olay mahallerindeki oturma şeklinden salladıkları tespihe kadar kafayı takmış ve sinir küpüne dönmüştür. Konu “Hükümet- Cemaat” anlaşmazlığı olarak görülmemeli ve bu şekilde yorumlanmamalıdır.Adı yolsuzluk haberlerine karışan, rüşvet aldığı söylenen, çocuklarının evinden para madenleri bulunan hükümet üyeleri hakkında derhal istifa veya azil süreci başlatılmalıdır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz