“Çoluk Çocuk Fanzin”e Büyük İlgi

17 Aralık 2013 Salı, 03:59

İlk sayısı 2013’ün Nisan ayında çıkan “Çoluk Çocuk Fanzin” dergisi gördüğü büyük ilgiyle yoluna doludizgin devam ediyor.

HaberDokuz.com / Ankara

Eskişehir Anadolu Üniversitesi öğrencileri tarafından hazırlanan “Çoluk Çocuk Fanzin” dergisi 5.sayısıyla okuyucularla buluştu.

2013 Nisan ayından bu yana her sayısında daha dolu ve güçlü yazılarıyla dikkat çeken dergi, Eskişehir’deki Adımlar Kitabevi, Germinal Kitabevi, Eskişehir Kitapçısı ve İnsancıl kitapevinde satışına devam ediyor. Her sayısında belirli bir konuyu işleyen dergiye özellikle üniversiteli öğrenciler büyük ilgi gösteriyor.

çoluk cocuk fanzin ekim

Derginin yayın kadrosunda ise şu isimler bulunuyor: Gökhan Ağzıkara, Tuba Levent, Mustafa Uslu, Gülnur Çelik, Ceyda Çolak, Gülizar Altın, Büşra Altınbay, Ramazan Demirel.

Yapılan Her İş Yaşamı Simgeler

Üniversiteli gençlerin büyük emekler vererek çıkardıkları dergiyle ilgili de özgün bir metinleri var. İşte dergiyi çıkaran genç kalemler yaptıkları işi böyle anlatıyorlar:

“Her yapılan iş yaşamı simgeler, insan ne yaparsa yaptığıyla; ben buradayım varım ve kendimden bir şeyler biriktirdim avuçlarımda der. İşte bu henüz baharında fanzin de bizim bir yaşama telaşemiz. İçinde herkes kadar sade ve dokunulmamış, herkes kadar başka ve fırtınalı insanların anlatıldığı herkesin diliyle yazılmış yazıları barındırır. Bu yüzden de yazılanlarda birçok defa insan kendisi gibi birileriyle karşılaşmanın o enfes tadını alır.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz