Mancini: Bu Zafer Taraftarların

11 Aralık 2013 Çarşamba, 18:23

Galatasaray’ın teknik patronu Roberto Mancini, galibiyeti ve turu taraftarlara armağan etti.

Hava şartlarının damgasını vurduğu maçta Juventus’u 1-0 devirmeyi başaran Galatasaray’ın teknik patronu Roberto Mancini galibiyete taraftarlara armağan etti.

Tecrübeli teknik adam hava şartları hakkında kısa konuşurken”Zor bir maçtı. Çünkü zemin kötüydü. Ama sonuçta bu maçı kazanmayı hak ettik.” dedi.

İtalyan çalıştırıcı, Hollandalı yıldız hakkında ise “Sneijder’in İtalya’ya mı nereye mi gidip geldiği konusunda konuşmamız şart değil. Önemli olan çok iyi oynaması, fizik olarak çok iyi durumda olması. Bir gol attı. Bunların konuşulması lazım.” ifadelerini kullandı.

Çok zorlu bir gruptan çıktıklarını ifade eden Mancini, “Geçen seneki grupla karşılaştırırsak, geçen sene daha basit bir grup vardı. Bu sene büyük bir iş başardık. Real Madrid ve Juventus daha büyük takımlar.” diye konuştu.

Tecrübeli teknik adam, bugün elde edilen zaferi ise “Bugünkü galibiyeti kesinlikle taraftarımıza hediye ediyoruz. Dün de muhteşemdiler, bugün de burdalardı. Bu galibiyet onlara armağan olsun.” sözleriyle taraftara armağan etti.

Galatasaray böylece iki sene üst üste Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkmayı başarmış oldu ve İtalyan takımlarına karşı evinde oynadığı 10. maçı da kaybetmemiş oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz