Osman Durmuş Böyle Fenalaştı

977 kez izlendi, 09 Aralık 2013 Pazartesi

Devlet Bahçeli, partisinin Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını açıkladı. Bahçeli’nin İstanbul adayını açıkladığı sırada Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş aday olmadığını öğrenince fenalık geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. MHP’NİN İSTANBUL ADAYI İŞADAMI RASİM ACAR MHP, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na 37 yaşındaki İzmirli işadamı Rasim Acar’ı aday gösterdi. İstanbul’daki tanıtım toplantısına katılan MHP Lideri Devlet Bahçeli, Acar’ın ismini […]

Devlet Bahçeli, partisinin Büyükşehir Belediye Başkan adaylarını açıkladı. Bahçeli’nin İstanbul adayını açıkladığı sırada Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş aday olmadığını öğrenince fenalık geçirdi ve hastaneye kaldırıldı.

MHP’NİN İSTANBUL ADAYI İŞADAMI RASİM ACAR

MHP, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na 37 yaşındaki İzmirli işadamı Rasim Acar’ı aday gösterdi. İstanbul’daki tanıtım toplantısına katılan MHP Lideri Devlet Bahçeli, Acar’ın ismini Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz’a açıklattı. O esnada ise salonda bir hareketlilik dikkat çekti. Herkes bir anda aynı noktaya yöneldi.

OSMAN DURMUŞ FENALAŞTI

Acar’ın isminin açıklanması üzerine salonda bulunan Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş’un rahatsızlık geçirdiği anlaşıldı. Partililerin kucağında apar topar hastaneye kaldırılan Durmuş’un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

KIRIKKALE MİLLETVEKİLİYDİ

Koalisyon hükümetinin renkli isimlerden biri olan eski Sağlık Bakanı Durmuş, bir dönem önce MHP Kırıkkale Milletvekili olarak TBMM’de bulunmuştu. Ancak Durmuş, yaptığı açıklamalar ile çoğu zaman hem tepki çekti hem de espri malzemesi oldu.

Etiketler: osman durmuş bayılma osman durmuşa ne oldu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz