Son Dakika
16 Kasım 2018 Cuma

İnsanlık Dramı !

09 Aralık 2013 Pazartesi, 01:54

Eskişehir’de terk edilmiş bir bina içinde iki büklüm halde duran adamı görenler polisi aradı. Polis geldiğinde çok geçti. Üzerinden kimlik bile çıkmayan, sokaklarda yattığı bildirilen 30’lu yaşlardaki vatandaş donarak hayatını kaybetmişti. Şahsın soğuktan korunmak için sık sıkıya giyindiği ancak buna rağmen hayata tutunamadığı görüldü. 2013 yılında yaşanan bu insanlık dramı tepki çekti !

ESKİŞEHİR’de daha önce kafeterya ve restoran olarak kullanılan, uzun yıllardır da boş olan bina içerisinde 30-35 yaşlarında bir erkek cesedi bulundu.

Hoşnudiye Mahallesi İstasyon Caddesi yıkılan köprü yanındaki park içerisindeki metruk binaya tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için giren 2 kişi burada dizlerinin üzerine çökmüş bir kişiyi hareketsiz halde görüp durumu polise bildirdi. İhbar üzerine polis ve 112 ekipleri sevk edildi. Ekiplerin yaptığı incelemede 30-35 yaşlarındaki kişinin ölmüş olduğu belirlendi.

‘DONARAK ÖLDÜĞÜNÜ SANIYORUZ’ 

Vücudunda herhangi bir darp cebir izi bulunmayan ceset otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) hastanesi morguna kaldırıldı. Yetkililer ölen kişinin kimliğinin belirlenmeye çalışıldığını bildirirken cesedi görüp polisi arayan 2 genç, “Cesedi görünce polisi arayıp durumu bildirdik. Havalar soğuk olduğu için bu kişinin donarak öldüğünü sanıyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz