Genç Bakış’ta ‘Ölürüm Türkiyem’

1294 kez izlendi, 21 Kasım 2013 Perşembe

Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde düzenlenen ve Kanal D’de canlı yayınlanan Genç Bakış programında olaylar çıktı. Yeni Türkü grubunun konuk olduğu programda bir grup öğrenci canlı yayında “Ölürüm Türkiyem” şarkısının nakaratını söylediler. Sonrasında ortalık karıştı ve canlı yayına ara verilmek zorunda kalındı. Yaklaşık 17 dakikalık reklam arasından sonra programa devam edilemeyeceği açıklandı. TWITTER’DAN AÇIKLAMA YAPILDI Genç Bakış […]

Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde düzenlenen ve Kanal D’de canlı yayınlanan Genç Bakış programında olaylar çıktı. Yeni Türkü grubunun konuk olduğu programda bir grup öğrenci canlı yayında “Ölürüm Türkiyem” şarkısının nakaratını söylediler. Sonrasında ortalık karıştı ve canlı yayına ara verilmek zorunda kalındı.

Yaklaşık 17 dakikalık reklam arasından sonra programa devam edilemeyeceği açıklandı.

TWITTER’DAN AÇIKLAMA YAPILDI
Genç Bakış programının twitter hesabından ise şu açıklama yapıldı:

“Hoş olmayan nedenlerden dolayı programa devam edemiyoruz. Çok güzel bir program olacaktı maalesef yarım kaldı. Herkesten Özür dileriz.”

“Programımız öğrencilerin kendi aralarında yaşadıkları tartışmalardan dolayı bitmiştir. Hiçbir öğrenci arkadaşımıza birşey olmamıştır.”

Etiketler: abbas güçlü erciyes üniversitesi genç bakış genç bakış kavga genç bakış ölürüm türkiyem

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz