Son Dakika
06 Aralık 2019 Cuma

Terim, Katar’ın Teklif Ettiği 27 Milyon Euro’yu Reddetti

18 Kasım 2013 Pazartesi, 11:55

A Milli Takım ile tarihi bir sözleşme imzalayan Fatih Terim’in, kendisine gelen çok cazip bir teklifi elinin tersi ile ittiği ortaya çıktı.

Galatasaray’ı son iki sezon şampiyon yaptıktan sonra Başkan Ünal Aysal ile ters düştüğü için yolları ayırmak zorunda kalan Terim’in geri çevirdiği çok cazip bir teklif ortaya çıktı.

“MİLLİ TAKIM’A SÖZÜM VAR”

Sabah’ta yer alan habere göre; Milli Takım’a resmi imzayı atmadan önce tecrübeli teknik adama Katar Ligi ekibi Al Rayyan’dan gelen cazip teklifin detayları ortaya çıktı.Terim, yıllığı 9 milyon Euro’dan üç yıllık sözleşme için kapısını çalan Al Rayyan yöneticilerini, “Milli Takım’a sözüm var” yanıtını vererek geri çevirdiği öğrenildi.

MİLLİ TAKIM’LA TARİHİ SÖZLEŞME

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile birlikte basının karşısında 5+2 yıllık bir sözleşme imzalayan Fatih Terim, Türk futboluna yeniden yön verecek. Türk Milli Takımı’nı 2016 yılında düzenlenecek Avrupa Futbol Şampiyonası’na hazırlamak için kolları şimdiden sıvayan Terim’in kendisi için yapılan cazip teklifi elinin tersiyle itmesi ne kadar vatansever biri olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.