Marmara Üniversitesi’nde Olay

1590 kez izlendi, 11 Kasım 2013 Pazartesi

Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü’nde öğrenciler arasındaki gerginlik terör örgütü provokasyonuna dönüştü. HaberDokuz.com / Özel Haber / İstanbul PKK terör örgütünün üniversitelerdeki yapılanması son yıllarda etkinliklerini artırmış durumda. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde de bu yönlü bir yapılanmanın varlığı biliniyor. Okulda terör örgütüne yakın etkinlikler düzenlemek isteyen bir grup örgüt sempatizanı bugün okulda yine olay çıkardı. İletişim […]

Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü’nde öğrenciler arasındaki gerginlik terör örgütü provokasyonuna dönüştü.

HaberDokuz.com / Özel Haber / İstanbul

PKK terör örgütünün üniversitelerdeki yapılanması son yıllarda etkinliklerini artırmış durumda. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde de bu yönlü bir yapılanmanın varlığı biliniyor.

Okulda terör örgütüne yakın etkinlikler düzenlemek isteyen bir grup örgüt sempatizanı bugün okulda yine olay çıkardı. İletişim ve Diş Hekimliği fakültelerinin bulunduğu Marmara Üniversitesi Nişantaşı Yerleşkesi’nde saat 11.00 sıralarında başlayan kavgaya güvenlik görevlileri müdahale etti. Gerginliğin devam etmesi üzerine okula polis müdahalede bulundu.

Örgüt yandaşlarının neden dolayı milliyetçi öğrencilere saldırmaya çalıştığı tam olarak öğrenilemedi.

Üniversitede gerginliğin devam ettiği bildiriliyor.

Etiketler: marmara üniversitesi kavga marmara üniversitesi pkk marmara üniversitesi'nde ne oldu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz