“Getirin O Gavatı”

1647 kez izlendi, 10 Kasım 2013 Pazar

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, kendisini protesto eden vatandaşlara arabasından inip küfür etti. VALİ: O GAVATI AL Törenin sonunda da, ellerinde Türk Bayrakları dalgalandıran grup hükümet aleyhindeki sloganlarını sürdürdü. Atatürk Caddesi’ne çıkan grup, yolu trafiğe kapattı. Bu sırada kalabalıktan ‘Vali istifa’, ‘AKP’li Vali istemiyoruz’ sloganları yükseldi. Alandan çıkıp, aracına binmeye hazırlanan Adana Valisi Hüseyin Avni […]

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, kendisini protesto eden vatandaşlara arabasından inip küfür etti.

VALİ: O GAVATI AL

Törenin sonunda da, ellerinde Türk Bayrakları dalgalandıran grup hükümet aleyhindeki sloganlarını sürdürdü. Atatürk Caddesi’ne çıkan grup, yolu trafiğe kapattı. Bu sırada kalabalıktan ‘Vali istifa’, ‘AKP’li Vali istemiyoruz’ sloganları yükseldi. Alandan çıkıp, aracına binmeye hazırlanan Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, kendisini protesto edenlere el salladı. Bazı vatandaşları polislere işaret etti.

Sloganlar devam ederken ‘Allah Belanı versin’ diye bir ses duyulması üzerine Vali Coş aniden aracından inip öfkeli bir şekilde polise, “Allah belanı versin diyen o gavatı al” diye bağırdı. Polisler, Vali Coş’un işaret ettiği kişiyi almak isteyince arbede çıktı. Polislerin daha sonra Ümit Mutlu adında bir kişiyi gözaltına aldığı öğrenildi.

Etiketler: adana valisi Hüseyin Avni coş vali gavat vali ne dedi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz