Son Dakika
06 Aralık 2019 Cuma

Galatasaray Gruptan Nasıl Çıkar?

06 Kasım 2013 Çarşamba, 01:16

Şampiyonlar Ligi’nde Kopenhag’a deplasmanda mağlup olan temsilcimiz Galatasaray’ın gruptan çıkma ihtimalleri nedir? Goal araştırdı!

Şampiyonlar Ligi’nde Kopenhag’a deplasmanda mağlup olan temsilcimiz Galatasaray’ın gruptan çıkma ihtimalleri nedir? Goal araştırdı!

SON MAÇLAR!

Real Madrid – Galatasaray

Galatasaray – Juventus

CİMBOM GRUPTAN NASIL ÇIKAR?

Mancini’nin Cimbom’u Real Madrid’e deplasmanda yenilir ve Juventus da Kopenhag’ı devirirse Galatasaray sadece ve sadece Juventus’u Arena’da yenerek gruptan çıkabilir. Grup aşamasında ikili averaja bakıldığından Cimbom için Juventus maçı her anlamda final niteliğinde olacak.

Eğer Juventus Kopenhag’ta puan kaybeder ve Galatasaray da Madrid’i devirirse, Cimbom’a Arena’da beraberlik yetecek. Mağlubiyet ise Juventus’un gruptan çıkması ile sonuçlanacak
.

Tabii Kopenhag’ın hem Juventus’u hem Madrid’i devirmesi durumunda gruptan ikinci olarak çıkacak ekip Kopenhag olacak. Ancak bu oldukça uzak bir ihtimal.

SONUÇ!

Galatasaray bu noktada büyük ihtimalle her şart altında Juventus ile bir final maçına çıkacak. Real Madrid ile deplasmandan alınacak 1 puan büyük bir fark yaratmayacak. 3 puan ise Cimbom için Arena’da beraberliği yeterli kılacak. Düğümler son maçta çözülecek!

B GRUBU PUAN DURUMU

P

O

G

B

M

AV

1

Real Madrid

10

4

3

1

0

+
10

2

Galatasaray

4

4

1

1

2

-4

3

Kopenhag

4

4

1

1

2

-5

4

Juventus

3

4

0

3

1

-1

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.