Son Dakika
07 Aralık 2019 Cumartesi

Mehmet Ali Aydınlar Teşekkür Etti

03 Kasım 2013 Pazar, 21:36

Ülker Sport Arena’da yapılan seçimde 2383 oy alarak seçimi kaybeden Mehmet Ali Aydınlar’ın, “Mehmet Ali Aydınlar’ın kongre sonrası teşekkürü” başlığıyla yaptığı yazılı açıklamada, “Öncelikle adaylığımı açıkladığım günden beri bana göstermiş olduğunuz büyük teveccüh ve kongre sırasında kıymetli üyelerimizin bana vermiş oldukları değerli oylar için herkese çok teşekkür ederim.” diyerek, şu ifadelere yer verdi
:

“Aynı şekilde birbirinden değerli takım arkadaşlarıma gösterilen teveccüh için de sizlere onlar adına bir kez daha teşekkür etmek isterim. Bugün sadece Fenerbahçe camiası değil, tüm Türkiye bir seçimde nasıl davranılması gerektiğini, nezaket ve centilmenlik içerisinde nasıl davranılabileceğini yaşayarak gördü, takip etti, izledi.

Ben ve arkadaşlarım, ülkenin en büyük sivil toplum kuruluşunda bir seçimin nasıl yapılacağını, seçim çıtasının nasıl yükseltilebileceğini, demokratik bir seçimde mücadelenin nasıl verileceğini bütün güzellikleriyle tüm Türkiye’ye gösterdiğimizi düşünüyorum.

Biz bugün Fenerbahçe sevdamızın ne denli büyük olduğunu, göreve geldiğimiz takdirde neleri başarabileceğimizi, herkese en açık şekilde anlattığımız inancındayız. Kongre üyeleri oylarıyla bu arzuyu tercih etmemiş olabilir. Buna da sonuna kadar saygı duyuyor ve yine de teşekkür ediyorum.

Biz bu kulüpte dostluğu, iç barışı, sonra da dış barışı sağlamak adına aday olduk. Umarım Fenerbahçe buna olan ihtiyacın farkına varacaktır.

Son olarak, çok kısa bir süre önce girmem gerektiği inancıyla yer aldığım bu seçimde, bize destek veren, katkıda bulunan, öncelikle Fenerbahçe sevdalılarına, medya kuruluşlarına, sonra ekip arkadaşlarıma ve kampanyamız sırasında büyük çaba gösteren değerli arkadaşlarıma en içten saygılarımı sunuyorum. Teşekkürlerimle…”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.