Son Dakika
09 Aralık 2019 Pazartesi

Bahçeli’den Erdoğan’a Sert Cevap

03 Kasım 2013 Pazar, 02:53

“Kandil’de, Oslo’da, İmralı’da şeref tapusunu, haysiyet senedini kaybeden bu Başbakan’dır. Başbakan modern bir tirana dönmüştür. Başbakan ‘Eğer bu ülkede bir diktatör varsa, buyursunlar, bu diktatörü sandıkta indirsinler’ demiştir. Merak buyurmayasın Sayın Başbakan, Türk milleti seni, inmeyeceğini düşündüğün koltuğundan yakında devirecek, MHP de palas pandıras Yüce Divan’a postalayacaktır.”

‘İslam’a zarar’

“Kameralar eşliğinde namaza duran, dini duyguları ticarileştiren, samimi Müslümanları hüsrana uğratan bu çürümüşlerle bağınızı koparmak için, Allah için soruyorum, daha neyin olmasını gözlüyorsunuz? İktidardakilerle geçen her gün İslam’a zarardır. Özellikle TBMM’ne başörtüsüyle gelinmesi olumlu ve memnuniyet verici olmakla birlikte, bunun bir zafer havası içinde sunulması, başörtüsü kullanmayanların töhmet altında bırakılması fahiş bir hata olacaktır. Hele hele Başbakan’ın bu meyanda sanki fetva verir gibi konuşması ciddi sonuçlara yol açacaktır.”

bahçeli-ahmet-kaya

Müzeyyen Senar varken!

“Ölümünün ardından 13 yıl sonra herkesin bildiği meşhur bir PKK’lı utanmadan, sıkılmadan ödüllendirilmiştir. Kaygımız ve değerlendirmemiz odur ki, terör örgütü Çankaya Köşkü’ne kadar sızmış ve buraya kadar ulaşmıştır. Sayın Gül bundan sonra hızını alamayarak, İmralı canisini Nobel’e aday gösterecek, devlet üstün hizmet madalyası verilmesi için çaba sarfedecek midir? Oldu olacak, Kandil’e bir kamyon dolusu berat ve nişan göndererek midir? 94 yaşındaki Müzeyyen Senar gibi saygı değer isimler niçin ödüle layık bulunmamıştır.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.