Fenerbahçe Kulübü’nün Kongresinde İlk Gün Sona Erdi

02 Kasım 2013 Cumartesi, 18:24

Kongrede yarın başkanlık ile yönetim kurulu asil ve yedek üyelerin seçimi yapılacak

Fenerbahçe Kulübü’nün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında ilk gün sona ererken, kongrede yarın başkanlık ile yönetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi yapılacak.

Ülker Sports Arena’da gerçekleştirilen kongrede üyeler yarın saat 10.00’dan itibaren 23 sandıkta oy kullanacak. Oy kullanma işlemi saat 17.00’de sona erecek ve sandıklar açılarak, oy sayımına geçilecek.

Yarın seçilecek başkan ve yönetim, olağan kongre tarihi olan 2015 yılının mayıs ayına kadar görev yapacak.

 

Özdemir: “Yönetim kuruluna girmeyi düşünmüyorum”

 

Fenerbahçe Kulübü eski yöneticilerinden Nihat Özdemir, güzel bir kongre yaşadıklarını belirterek, “Kongrenin ilk kısmını bitirdik, ama zor olan buydu. Büyük olaylar bekleniyordu, ancak bir tek polisi bile kongre salonumuzun içinde görmedik” dedi.

Özdemir, kendisinin yönetimde yer alıp almayacağıyla ilgili bir soru üzerine, “Ali Koç dün anlattı, hepsini beraber yaşadık. O zorlu süreçten bugünlere geldik. Daha 3 Temmuz süreci devam ediyor. Çünkü olay Yargıtay’dadır. Bu yönetimin devam etmesi gerektiğine inanıyorum. Ben yönetim kurulu arkadaşlarımızın yanındayım. Yönetim kuruluna girmeyi düşünmüyorum” diye konuştu. – İstanbul

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz