Ahmet Kaya’ya Sahip Çıktı !

02 Kasım 2013 Cumartesi, 17:33

PKK’ya yardım ve yataklık suçundan 3,5 yıl hakkında kesinleşmiş hapis cezası olan Ahmet Kaya’ya ilgi ve alaka bitmiyor. Ceza aldıktan sonra yurt dışına kaçan ve ardından belirli kesimlerin sürekli olarak manipülasyon çalışması yaparak “masum” göstermeye çalıştıkları Kaya son olarak Cumhurbaşkanlığı tarafından özel olarak ödüllendirilmişti.

HaberDokuz.com / Özel Haber

Partisinin Kızılcıhamam kampında konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ahmet Kaya için: “Ahmet Kaya’nın gurbette ölümünü hissetmeyenler, Cem Karaca’nın gurbette hüküm giymesi konusunda sızısı olmayanlar bizi anlayamazlar” dedi.

İşte o konuşmadan şatır başları…
AK Parti rüzgarın önünde savrulan bir parti değildir. Çanakkale ruhunu özümsemiş, Çanakkale’de yazılan destanı kendisine yol haritası olarak belirlemiş bir partidir.

Yüreğinde gurbette okumak zorunda kalmış kızlarının sızısı olmayanlar, yüreğinde Ahmet Kaya’nın gurbette ölümünü hissetmeyenler, Cem Karaca’nın gurbette hüküm giymesi konusunda sızısı olmayanlar bizi anlayamazlar. Bize kimse millet, milliyet dersi vermesin. Önce bunu kendileri öğrensin. Birileri bizi anlamasa da milletimiz bizi çok iyi anladı ve anlıyor. Bu aziz millet memleketin başında nasıl bir idareci kadrosu görmek istiyorsa işte biz oyuz. Millete efendi olmaya gelmedik, biz hizmetkarız.

ahmet-kaya-tayyip-erdoğan

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz