Futbol Kariyeri Bitebilir !

27 Ekim 2013 Pazar, 14:55

Fenerbahçe kulislerine yansıyan bilgiye göre, UEFA’nın sarı lacivertli kulübe verdiği disiplin cezasıyla ilgili önemli bir detay ortaya çıktı. Bugün gazetesinin iddiası şu şekilde;

UEFA, Fenerbahçe’ye verdiği Avrupa’dan men cezasının gerekçeli kararını hazırladı ve edinilen bilgiye göre, UEFA’dan ceza alanların 10 yıl süreyle spordan men edilmesi gibi detaylar söz konusu. Gerekçeli kararın ortaya çıkaracağı yeni durum Aziz Yıldırım’ın tekrar Fenerbahçe başkanlığına talip olma olasılığını neredeyse sıfırlıyor.

Bu nedenle Koç’un isminin yeniden gündeme geldiği, seçimde yer almayacaklarını açıklayan Nihat Özdemir ve Abdullah Kiğılı’nın da olmamaları nedeniyle, Aziz Yıldırım’ın, Ali Koç’u başkanlığa aday göstermek istediği bildirildi. Yaşanan yeni gelişmelerden ötürü Başkan Aziz Yıldırım’ın endişeli olduğu ve adaylığını resmen bu nedenle açıklayamadığı belirtiliyor.

Kongrede ilginç tablo

Seçim öncesi, Hulusi Belgü’nün disiplin cezasıyla ilgili oylama yapılacak olması, Aziz Yıldırım’la ilgili kötü şöhret oylaması son derece ilginç bir tablo oluşturuyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz