Toraman-Sezer Kavgasında Neler Yaşandı

18 Ekim 2013 Cuma, 16:40

Beşiktaş’ın kadro dışı bırakılan kaptanı İbrahim Toraman, basın mensuplarına ilk kez konuştu.

Siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman’ın babasının cenazesine katılmayıp Antalya’da konsere gittiği yönünde çıkan haberlere sert tepki gösteren İbrahim Toraman, “Bazı basın mensupları beni özellikle hedef gösteriyor. Ben başkanımıza yaptığım taziyeye herkesi çağırıp reklam yapmak zorunda değilim” dedi.

“OLAYLAR YAŞANIYOR, BAŞIMIZDAKİ BÜYÜKLER…”

Beşiktaş’ın geleneksel bayramlaşma törenine katılarak, başkan, yöneticiler, kulüp çalışanları ve sporcularla bayramlaşan İbrahim Toraman, Sezer Öztürk ile yaşadığı kavgaya da açıklık getirerek, ”Olaylar yaşanıyor, başımızdaki büyüklerimiz en iyi kararı veriyor. Ama İbrahim Toraman hemen manşetlerde oluyor. Baktığımız zaman birçok takımda böyle olaylar yaşanmıştır. Birçok örneği vardır. Bunlar hayatın içerisinde olan şeyler, ama benim en ufak bir şeyim olduğunda bunun manşetlere taşınması beni gerçekten çok üzüyor” diye konuştu.

İbrahim Toraman, yönetimin vereceği her türlü karara da saygılı olacağını belirtti.

“TAKIMIN YARARI İÇİN ARKADAŞIMIZI UYARDIM AMA…”

Sezer Öztürk ile yaşadığı kavganın ayrıntılarını anlatan Toraman, ”Yaşadığımız bu olayda, tamamen duyduğum sorumlulukla arkadaşımızı uyarmamın sonucunda bu olay buraya gelmiştir maalesef. Ben her zaman dik duran bir adamım. Ben sadece takımın yararı için arkadaşımızı otobüste uyardım. Sonrasında tamamen iyi niyetimle konuşmak için tesislerde odama çağırdım. Ama bazı tavırları işi bu noktaya getirdi. Bu yaşananlar güzel şeyler değil. Başkanımızın ve yönetimimizin alacağı her türlü karara saygılıyım” ifadesini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz