CHP 90.Yılını Kutluyor

08 Eylül 2013 Pazar, 15:59

CHP, 90’ıncı kuruluş yıl dönümünü genel merkez bahçesinde düzenlenecek resepsiyon ile kutlayacak.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve partililer, sabah saatlerinde de Anıtkabir’i ziyaret edecek, CHP’nin kuruluşunun 90. yılını yarın genel merkez binasının bahçesinde düzenlenecek resepsiyon ile kutlayacak. 

“Dev çınar, yeni filiz, 90 yıldır beraberiz” sloganı ile gerçekleştirilecek kuruluş yıl dönümü etkinlikleri, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığındaki heyetin saat 11.00’de Anıtkabir’i ziyareti ile başlayacak. Heyet, CHP’nin kurucu genel başkanı Atatürk’ün mozolesinin yanı sıra ikinci genel başkan İsmet İnönü’nün Anıtkabir’deki anıt mezarını da ziyaret edecek. 

RESEPSİYONA SANATÇILAR VE BASIN YAYIN ORGANLARININ TEMSİLCİLERİ DE KATILACAK

CHP’nin 90. yaşı için düzenlenen kutlamalar saat 19.00’da parti genel merkezi binasının bahçesinde gerçekleştirilecek resepsiyon ile devam edecek. Kılıçdaroğlu ve parti yöneticileri ile milletvekillerinin katılacağı resepsiyona bazı sanatçılar ile basın yayın organlarının temsilcileri de davet edildi. 

Öte yandan, CHP Genel Merkezinde resepsiyona ilişkin hazırlıklar sürerken, bahçeye kutlamalar için ışık ve ses sistemi kuruluyor. Bahçeyi çevreleyen demir parmaklıkların bulunduğu bölümlere ise üzerinde 90. yıl için hazırlanan logo ve “Dev çınar, yeni filiz, 90 yıldır beraberiz” sloganın bulunduğu afişler asıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz