Megastar’dan Gezi’ye destek

05 Eylül 2013 Perşembe, 13:31

Açıkhava konserlerinin 5. ve son gününde hayranlarıyla buluşan Tarkan, Gezi Parkı’na destek verdi.

Megastar Tarkan, Açıkhava konserlerinin 5. ve son gününde yine binlerce hayranının karşısına çıktı. Megastar saatlerce hep bir ağızdan şarkılar söyleyen hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Firuze şarkısıyla başladığı konserinde, piyano ve çello eşliğinde söylediği “Şıkıdım” ve “Öp Öp” gibi hareketli şarkılarıyla seyircileri coşturdu.

GEZİ PARKI’NA DESTEK

5 günlük konserinin gelirini Seferihisar Doğa Okuluna bağışlayan Megastar konserin sonunda Gezi Parkında yaşanan olayların fotoğraflarını büyük ekranlarda yayınlattı. Tarkan ” Bende küçük bir kasabada doğdum, büyüdüm. Sizde doğaya katılın çünkü doğa sizsiniz” dedi. Sözlerine “Ben çok küçükten beri doğa aşığım. Sizin desteğiniz olmadan bu iş mümkün değil, yılmayacağız gerekirse doğa için öleceğiz” dedi.

Konser bitiminde kulis kapısında çıkış yapan Tarkan’ın hayranları her zaman ki gibi yalnız bırakmadı. Fanlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan sanatçının şoförü tehlikeli anların yaşanmasına neden oldu. Şoförün hızlı bir şekilde oradan ayrılmak istemesi karşısında hayranları ezilme tehlikesi yaşadı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz