Ahmedinejad’dan Türkiye Uyarısı

İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad, bugün yaptığı bir konuşmada yine diğer ülkelere kafa tuttu ve “Türkiye tehlikededir.” dedi.

02 Ağustos 2013 Cuma, 16:43

Tahran’da gerçekleştirilen Dünya Kudüs günü etkinliklerinde İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad konuştu ve Türkiye hakkında da iddialarda bulundu. Tahran Üniversitesi’nde cuma namazı öncesi konuşan Ahmedinejad, emperyalistlerin bazı planlar içinde olduğunu ve Türkiye’nin de buna dahil olduğunu belirtti.

Ahmedinejad, “Türkiye tehlikededir. Irak, Ürdün, Suudi Arabistan, Körfez ve Kuzey Afrika ülkeleri tehlikededir. Emperyalistlerin tüm bu ülkeler için planları var” ifadelerini kullandı.

İran’ın başkenti Tahran’da ‘Dünya Kudüs Günü’ etkinlikleri kapsamında konuşanCumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Türkiye’nin tehlikede olduğunu söyledi. Siyonistlerin bazı ilaç merkezlerini kullanarak mikrop ürettiklerini belirtti ve ekledi;   “Ürettikleri mikropları, pahalı ilaçlar satmak ve muhaliflerine darbe indirmek için yaymaktalar. Hangi hayvan buna yapar da bunlar bunu yapıyorlar”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz