İos 7 Beta 4 Çıktı!

Apple ios 7’nin 4.beta sürümü çıktı. Yeni sürüm neler getiriyor, işte ayrıntılar…

31 Temmuz 2013 Çarşamba, 07:35

Apple’ın merakla beklenen iOS 7’nin dördüncü betası nihayet çıktı. Beta 3’e göre gözle görülür değişiklikler getiren Beta 4’e kısaca bakıyoruz.
Apple’ın büyük tasarımsal değişikliklere gittiği iOS 7 işletim sürümünün betaları gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen dördüncü beta, üçüncü betadan sonra neredeyse bir ay olmadan çıktı.

Pek çok değişiklikle gelen iOS 7 Beta 4, kilit ekranı başta olmak üzere, arama arayüzü, Siri, Spotlight, Safari ve Folders kısmındaki değişiklik ve geliştirmelerle dikkat çekiyor.

Ayrıca kamera arayüzündeki fotoğraf yakalama alanında da ufak değişiklikler yapılmış.

İlk yükleyen geliştiricilerin yorumlarına göre stabilitenin arttığı söylenen iOS 7 Beta 4’te, nihai sürüme yaklaşıldığının izlerini hissetmeye başlıyoruz. Isınma sorununu kaldıran Beta 4, hızlı şarj tüketimi konusunda pek bir ilerleme kaydetmiş gibi duruyor.

Yeni beta sürümünü beta 3 kullanıcıları güncellemeyi kontrol et diyerek yükleyebilecekleri gibi, geliştirici hesabı olanlar doğrudan Apple’ın sitesinden indirebiliyorlar.

Eylül ayına kadar betaların gelmeye devam edeceği, ve yeni iPhone modeliyle beraber nihai iOS 7 sürümünün tanıtılması bekleniyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz