Son Dakika
07 Aralık 2019 Cumartesi

Televizyonun Altında Kalarak Can Verdi!

Annesi sofra hazırlarken televizyonun örtüsüyle oynayan ve örtüyü çekerek üzerine düşmesine sebep olan 9 aylık Emir feci şekilde can verdi.

29 Temmuz 2013 Pazartesi, 16:05

Olay dün saat 19.00 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Gaziakdemir Mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi’nde, 7 çocuklu Hatice- Nusret Erosman çiftinin oturduğu evde meydana geldi. Annesi mutfakta yemek hazırladığı sırada çocuklar Samet (12), Semih (9), Melih (6), Ahmet (5), Arda (3), Ecem (2) ve minik Emir oturma odasında oynuyordu. Minik Emir, bu sırada televizyonun örtüsünü çekince, 72 ekran televizyon üzerine devrildi. Ağır yaralan Emir, annesi ve bu sırada eve giren babası tararafından Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak Emir bebek, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Emir’den geriye ise ölmeden iki saat önce ağabeyi Samet’in cep telefonu ile çektiği son fotoğrafları anı olarak kaldı.

’POLİS AMCA KARDEŞİM NEREDE?’

Olayın duyulmasının ardından eve inceleme yapmak için gelen polis ekiplerini görüp balkona çıkan 5 yaşındaki Ahmet Erosman’ın, “Polis Amca kardeşim nerede onu bana getirin ben onu çok özledim” demesi herkesi duygulandırdı. Bursa Cumhuriyet Savcısı, cesedi otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu’sa sevk etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.