Fenerli Futbolcu Ülkeyi Karıştırdı

Fenerbahçe’nin yıldız ismi ortaya çıkan görüntüleriyle ülke gündemini değiştirdi.

23 Temmuz 2013 Salı, 17:02

Sarı-lacivertlilerin 23 yaşındaki Slovak yıldızı Miroslav Stoch’un adı, ülkesinde büyük bir skandala karıştı. Yarı çıplak bir şekilde dans eden bir kadının göğüslerini tuttuğu ve onunla dans ettiği belirtilen Stoch’un, video görüntüsünden bir fotoğraf internete servis edildi.

İddialara göre; 30 saniye süren görüntülerin ortaya çıkmasını istemeyen Miroslav Stoch’a, videoyu çekenler şantaj yaptı. Stoch ise aracıları vasıtasıyla bu görüntüleri satın almak istedi. Aracılık yaptığı belirtilen Trnava’daki bir şirketin yetkilisi; “Videodan servis edilen o tek karelik fotoğrafta Stoch’un bir partide eğlendiği görülüyor. Uygunsuz olduğu söylenebilir ve bu parti geride bıraktığımız 1 hafta içerisinde oldu” dedi.

Miroslav Stoch’un menajeri Milan Lednicky ile temasa geçmeye çalışan Slovak basını ise bu girişimlerinden herhangi bir sonuç alamadı. Slovak basınında çıkan haberlerde; ünlü sporcuya yapılan şantaja karşılık, Lednicky aracılığıyla Stoch’un Slovakya mahkemelerinde tüm yasal hakkını kullanacağı söylendi.

Miroslav Stoch’un savurgan yaşam stili nedeniyle İstanbul’da da birçok sorun yaşadığı belirtilirken, Slovakya Milli Takım teknik direktörü Stanislav Griga’nın da oyuncuyu alkol problemi nedeniyle kadroya almadığı öne sürüldü.

(Sporx)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz