Son Dakika
10 Aralık 2019 Salı

Öcalan Hükümetle Danışıklı

Öcalan’ın ‘basın toplantısı’ yapmak istiyorum sözlerine CHP’den tepki geldi. Loğoğlu, AKP ile Öcalan’ın danışıklı olduklarını söyledi.

22 Temmuz 2013 Pazartesi, 14:16
Öcalan Hükümetle Danışıklı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, Abdullah Öcalan’ın basın toplantısı talebine ilişkin, bunun hükümetle danışıklı bir cümle olduğunu belirtti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, Abdullah Öcalan’ın basın toplantısı talebine ilişkin, bunun hükümetle danışıklı bir cümle olduğunu belirtti. Faruk Loğoğlu, “Göreceğiz, önümüzdeki günlerde böyle bir şey olabilir. Biraz mizahi bir anlamda söylüyorum, belki ortak basın toplantıları da yapılabilir.” dedi.

“BELKİ ORTAK BASIN TOPLANTISI YAPARLAR”
Faruk Loğoğlu, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında dış politikadaki gelişmeleri değerlendirdi ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bir basın mensubunun, Abdullah Öcalan’ın basın toplantısı talebine ilişkin sorduğu soruya Loğoğlu, “Bu hükümetin izlediği ve tekrar ediyorum mahiyetini bilmediğimiz çözüm sürecinin bana göre danışıklı bir cümlesidir. Göreceğiz, önümüzdeki günlerde böyle bir şey olabilir. Biraz mizahi bir anlamda söylüyorum, belki ortak basın toplantıları da yapılabilir.” diye cevap verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.