Beşiktaş Transfere Doymuyor

Beşiktaş transfere doymuyor. Kartali, eski futbolcusu Serdar’ı tekrar renklerine bağladı.

17 Temmuz 2013 Çarşamba, 14:24

Bir dönem Beşiktaş’a 1,5 milyon dolar bedelle transfer olan ardından İsmail Köybaşı transferinde takas olarak kullanılan Serdar Kurtuluş yeniden bonservis ücreti ödenerek alındı.

SERDAR KURTULUŞ BEŞİKTAŞ’TA

İdmanın ardından basın toplantısı düzenleyen Uygun, Serdar Kurtuluş’u Beşiktaş’a verdiklerini, bu transferin karşılığında ise 1,5 milyon avro ve Hasan Türk’ü aldıklarını belirtti.

Kurtuluş’un Türkiye’nin en iyi sağ beklerinden biri olduğunu savunan Uygun, “Karakteri, kişiliği, futbolculuğu ve kaptanlığıyla tanıdığım en iyi insanlardan biridir. Transferin Beşiktaş’a hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca takımla bir yıl mukavelesi bulunan Cenk Tosun’un sözleşmesi 3 yıl uzatıldı ancak bu futbolcu kulübün menfaatleri doğrultusunda başka bir takıma transfer olabilir” diye konuştu.

Yurt dışı kampı

Yeni sezon hazırlıklarına 2 Temmuz’da başladıklarını ve çalışmaların verimli geçtiğini vurgulayan Uygun, bu akşam yapacakları antrenmanın ardından yurt dışı kamp çalışmaları için 21 Temmuz’da İtalya’ya gideceklerini dile getirdi. İtalya’da 5 hazırlık maçı yapacaklarını hatırlatan Uygun, “Bu maçlardan 3’ü kesinleşti. İkinci etapta eksikliklerimizi göreceğiz. Takımda olması gerekenleri belirleyip ona göre transfer yapmayı düşünüyoruz” dedi.

Uygun, geçen sezon sakatlanan ve verim alınamayan futbolcuların yeni sezona iyi hazırlandığına dikkati çekti. Bu futbolcuların takıma önemli katkı sağlayacağına inandığını anlatan Uygun, “Hepside birbirinden yetenekli futbolcular. Ayrıca kiralık gönderdiğimiz futbolcuları deneme fırsatı bulduk. Onların da son durumunu takip ederek Gaziantepspor için yararlı olup olmayacaklarına bakacağız, gerekirse kiralık göndereceğiz” şeklinde konuştu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz