Volkan’ın Sözleri Olay Oldu

Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan’ın UEFA’nın kararı sonrasında düzenlenen basın toplantısındaki sözleri büyük yankı buldu.

16 Temmuz 2013 Salı, 23:13

UEFA’nın men kararı sonrasında basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçeli futbolcular kararı kabul etmediklerini söylediler.

HaberDokuz.com / ANKARA

Basın toplantısına Emre, Volkan ve Kuyt katılırken futbolcuların üzgün oldukları görüldü.

“YABANCI BİR ADAM NE KADAR TÜRKÇE BİLİR”

Kaleci Volkan’ın sözleri ise adeta toplantının önüne geçti. Volkan’ın özellikle UEFA’nın müfettişlerini kast ederek “yabancı bir adam ne kadar Türkçe bilir” sözleri sosyal medyada fırtınalar kopardı.

İşte Volkan’ın o sözleri:

Konuşursam ağır konuşurum. Ben hiç bir şeye inanmıyorum. UEFA’ya iddia geliyor okuyor tapelere bakıyor. Yabancı bir adam ne kadar Türkçe bilir. Ben İngilizce konuşan veya sayfalarca yazıyı ben çözemem. Normal bir insan olarak UEFA’nın kararına saygı duymuyorum. Gerekli yazıyı yazacağız ve bir cevap bekleyeceğiz.

Her yediğim gol şike mi yani para mı alıyorum. Aynı golü ben yedim mahkemelerde gösterildi. Korcan’a yazık. Çocuğun bir suçu yok orada. Oradaki havayı biz Bir Karabükspor maçımız var. Kalecileri gelip 1-0 öndeyiz kornerde gol atmak için geldi kornerde. Düşmesi yok çıkması yok. Bu maçları biz satın almışız olur mu böyle şey. Bucaspor maçında neler yaşadığımı ben biliri. Ümit Karan vurdu direğe çarptı sonra popoma çarptı top içeri girse 2-2 olacak. O ne olacak. Rakip takım başkanı bana neler söyledi deplasmanda ben bilirim.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz