Doktoru Hakkında Korkunç İddia!

Ali İsmail Korkmaz’a “bir şeyin yok raporu” veren Doktor’un provakatif bir tweet attığı ve daha sonra sildiği iddia edildi.

11 Temmuz 2013 Perşembe, 13:35

2 Haziran’da Eskişehir’deki Gezi Eylemlerine katılan ve polisin sıktığı biber gazından kaçarken girdiği ara sokakta sivil giysili 5-6 kişinin dövdüğü 19 yaşındaki üniversiteli Ali İsmail Korkmaz, kaldırıldığı hastanede bir aya yakın bir yaşam mücadelesi verdikten sonra hayatını kaybetmişti.

ANADOLU Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü 1’inci sınıf öğrencisi Ali İsmail Korkmaz, 2 Haziran gecesi Eskişehir’de AKP il binasına yürüyen yaklaşık 4 bin kişinin bulunduğu kalabalık arasında yer aldı. Polisin basınçlı su ve biber gazlı müdahalesinin ardından ara sokağa kaçan Korkmaz, burada sivil giysili 5-6 kişinin saldırısına uğradı. Arkadaşları tarafından yaralı bulunan Korkmaz, Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tomografisi çekilen genç, ‘Bir şeyin yok’ denilerek evine gönderildi. Evine gidip uyuduktan sonra fenalaşan Korkmaz’ın, götürüldüğü Eskişehir Devlet Hastanesi’nde yapılan tetkiklerinde beyin kanaması geçirdiği belirlendi.

Arkadaşları tarafından yaralı bulunan Korkmaz, Yunus Emre Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tomografisi çekilen genç, ‘Bir şeyin yok’ denilerek evine gönderildi. Evine gidip uyuduktan sonra fenalaşan Korkmaz’ın, götürüldüğü Eskişehir Devlet Hastanesi’nde yapılan tetkiklerinde beyin kanaması geçirdiği belirlenmişti.

Bugün sosyal medyada dolaşan bir iddia tüyleri diken diken etti. O gün Ali İsmail Korkmaz’ı muayene eden doktor, muayeneden sonra bakın Twitter hesabına ne yazmış. Doktorun attığı tweeti daha sonra sildiği iddia ediliyor.

945679_483515338407848_697181719_n

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz