Taksim’de Silah Sesleri


1173 kez izlendi, 09 Temmuz 2013 Salı

Taksim’de çıkan kavgada bir kişinin silaha sarılması ve havaya ateş açması işte böyle görüntülendi.

Taksim’de gezi eylemcileri ile esnaf arasındaki gerginlik bugün de devam etti.

DÜN PALA BUGÜN SİLAH
Taksim’de dün müdahelesi sırasında bir grup gösterici İmam Adnan Sokak’a kaçtı. Buradaki esnaf bir kadın, eylemcilere “Yeter artık, bıktık sizden. Kaç gündür para kazanamıyoruz” diye bağırdı.

KADINI RAHAT BIRAKIN
Göstericiler ile kadın arasındaki tartışmaya otel sahibi A.S.’de katıldı. Kendisinin de zarar gördüğünü belirten A.S., “Dağılın ulan, kadını rahat bırakın” diyerek göstericilere çıkıştı. Eylemcilerin etrafını sarması üzerine A.S., belinden silahını çıkardı ve havaya 4-5 el ateş etti.

GÖZALTINA ALINDI
Olay sonrası polis, boş kovanları topladı. İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, dün gece 21.45’te Twitter hesabından “Taksim Platformu’nun Gezi Parkı’nda toplanma çağrısı sonrası çıkan olaylarda silahla ateş eden şahıs yakalanıp, gözaltına alındı” diye yazdı.

Etiketler: gözaltına alındı silah sesler taksimde silah

Yorum

  1. ali temekoglu

    09 Temmuz 2013 at 12:01

    türkiye cumhuriyeti başbakanlık makamı kabadayılık makamı değildir.
    sayın başbakan. kin ve nefret söylemleri beyanları ile halkı kışkırtmakta
    ne demek yüzde elliyi evde zor tutuyoruz demek. aklı başında bir başbakan böyle söz söylermi. kutup ayısından bahsede bir başbakan ben en iyi müslümanım diyen halkı birbirine düşüren tavır ve söylem. bu halk bir çatışmaya girerse sayın başbakan kaçacak yer arıyacaktır bu ülke ne suruyeye benzer nede mısıra özetle başbakanın amacı her ne ise kavga istemektedir. başbakan derhal kendine çeki düzen vermeli ayağı başı bırakıp konuşmasını öğrenmelidir. tekrar söylüyorum türkiye cumhuriyeti başbakanlık makamı kabadayılık makamı değildir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz