Öcalan Kanser mi?

FLAŞ İDDİA:
Öcalan kanser mi, yoksa bu plan Öcalan’ın serbest bırakılmasının bir aşaması mı?

03 Temmuz 2013 Çarşamba, 14:00

MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, 6 Mayıs 2013 tarihli facebook sayfasındaki mesajında, hükümetin teröristbaşı Abdullah Öcalan’ın İmralı’daki cezaevinden kurtulması için prostat kanseri olduğunu ileri sürüp, cezasını ev hapsine çevrileceğini iddia etmişti.

Abdullah Öcalan’ın kardeşi Mehmet Öcalan da Son İmralı Ziyareti’nden sonra gazetecilere yaptığı açıklamada şunları söylemişti.

“Süreç hassas bir süreçtir. Sizinle bu nedenle fazla konuşacak bir şey yoktur. Bu süreci korumak için konuşmayacağım. Ağabeyimin sağlık sorunları vardır. Burnunda, boğazında ve ağzında yanmalar devam ediyor. Çoktan beri devam ediyor bu sorun. Bağımsız doktor heyetini istiyor. Bir de Lice’deki ölen gencin ailesine başsağlığı diliyor. Diyeceklerim bunlardır. Önümüzdeki hafta zannederim BDP’deki milletvekili arkadaşlar oraya gidecekler, her şey orada konuşulacak. Söyleyeceklerim bu kadardır” demişti.

Kardeş Öcalan’ın bu açıklamasından sonra da  iddialarını sürdüren Halaçoğlu,

“Şimdi bebek katili kardeşi aracılığıyla bağımsız doktorlar heyeti istiyormuş. Boğazında ve burnunda yanmalar varmış. Prostat yerine boğaz ve burun. Nemli bir ortamda olması mümkün değil ama her şeyden önce bağımsız doktorlar da kimler oluyor? Hipokrat yemini eden her doktor zaten bağımsız değil midir? Şu ana kadar da terörist veya olmayan herkese bakmadılar mı? Tezgâh hazır. Yutacak kişiler bekleniyor…

Anlaşılan PKK’lı doktor veya yurtdışından istedikleri raporu verecek kişiler istiyorlar.” Şeklinde değerlendirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz