Fenerbahçe’den Bahçeli’ye Teşekkür

MHP Lideri Bahçeli’nin, UEFA kararını eleştirmesi üzerine Fenerbahçe’den teşekkür mesajı geldi.

01 Temmuz 2013 Pazartesi, 22:50

TEŞEKKÜR EDERİZ

Fenerbahçe Spor Kulübü, UEFA Disiplin Kurulu’nun Fenerbahçe ve Beşiktaş’a Avrupa kupalarından men cezası verilmesini haksız bulan ve iki kulübe de destek veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür ederek, “Duyarlı devlet adamlığı duruşu ile konuya gösterdiği hassasiyet ve verdiği destekten dolayı, Kulübümüz ve Camiamız adına Sayın Bahçeli’ye teşekkür ederiz” açıklaması yaptı.
Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısındaki açıklamaların takip edildiği belirtildi. Fenerbahçe’nin açıklamasında şöyle denildi:

İŞTE O AÇIKLAMA
“Sayın Bahçeli, UEFA’nın vermiş olduğu kararları, ‘Son günlerde en önemli konu başlıklarından birisi de UEFA Denetleme ve Disiplin Kurulu’nun 26 Haziran 2013 günü, iki güzide ve köklü futbol kulübümüz hakkında verdiği kararlar olmuştur. Fenerbahçe ve Beşiktaş, UEFA tarafından haksız ve peşin hükümlerle suçlanmış ve cezalandırılmıştır. Herkes bilsin ki bu iki kulübümüze yönelik desteğimiz ve sevgimiz hiç azalmayacaktır’ sözleri ile değerlendirmiştir. Duyarlı devlet adamlığı duruşu ile konuya gösterdiği hassasiyet ve verdiği destekten dolayı; Kulübümüz ve Camiamız adına Sayın Bahçeli’ye teşekkür ederiz.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz