VAZGEÇİLEMEYENLER LA ROCHE POSAY URİAGE PHYTO

01 Haziran 2013 Cumartesi, 00:00
VAZGEÇİLEMEYENLER LA ROCHE POSAY URİAGE PHYTO

Kırk yıldır piyasada olan ve ürünlerini özveri ile piyasaya süren La Roche Posay firmasının geliştirdiği ürünlerin başında bakım kremleri vardır. Birçok cilt tipine göre özenle formüle edilmiş bu ürünler alerjik reaksiyon göstermezler. Formüllerin içinde paraben ya da alkol bulunmaz. La roche posay ürünleri bakım kremleri ve makyaj malzemeleri alanında önemli bir yere sahiptir. Firmanın yapmış olduğu affaclar cilt bozukluklarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur ve kalıcı hasarı önler. Diğer ürünlerin de parlaklık sorununu ortadan kaldıran seçenekler mevcuttur. Sivilceler akneler bu ürünlerin içerikleri sayesinde kâbus olmaktan çıkmıştır.
Diğer bir markamızda phyto kozmetik firmasının formüle ettiği ürünlerdir. Phyto kozmetik ürünleri bitkisel pigmentler içeren formülü sayesinde saç bakımında uzmanlaşmış bir yapıya sahiptir. Tedavi içerikli ürünleri dünya çapında ün salmış dermatologların gözetiminde gerçekleşir. Paraben silikon içermeyen ürünlerinde mango yağı ve E vitamini yönünden zengindir. Boya sonrası bakım için kullanabileceğiniz ender markalardan biri olan firmanın en büyük özelliği saç renginizi ve canlılığını koruyarak saçı besler.
Fransız bir firma olan uriage kozmetik cilt bakımında kendini kanıtlamış diğer bir firmadır. Hassas ve kuru ciltlerin bakımında çok önemli bir yere sahiptir. Dermatolog ve eczacıların iş birliği ile ürünlerini klinik ortamda onaylatır son kullanıcıya sunar. Uriage kozmetik firmasının ürünlerinde hipoallerjenik yapı mevcuttur. Her cilt tipine uygun ürünleri vardır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz