Evden eve Nakliyat

01 Haziran 2013 Cumartesi, 00:00
Evden eve Nakliyat

Evinizdeki eşyaları gelişigüzel paketleme yapmadan veya aynı şekilde, ambalajlamadan yapacağınız her işlem, o an için belki, çok önemli gelmeyebilir. Ancak maliyet olarak oldukça kabarık bir bütçenin açığa çıkma olasılığı, her zaman için yüksektir.

Firma olarak bu tarz olayların yaşanmaması adına her zaman titizliği esas alarak, müşterilerimize güvenli hizmeti sunmayı hedef edinmiş bulunmaktayız.

Paketleme işleminde bütün eşyalarınızı çeşitli ambalaj malzemeleriyle ambalajlıyoruz Eşyalarınızın güvenli şekilde taşınabilmesi adına öncelikle eşyaların yerlerinde tespit edilmesi önemlidir. Bunun nedeni taşıma esnasında hangi taşıma aracının kullanılması gerektiği, kaç, kişiye gereksinim duyulduğu ve ne kadar ambalaj malzemesine ihtiyaç duyulacağının belirlenmesi içindir. Taşımayla ilgili maliyette, bu şekilde tespit edilecektir.

Taşımacılık profesyonellik gerektirir. Bu nedenledir ki, temiz ve tam donanımlı araçlarımız, eşyalarınızı korumak amaçlı tasarlanmış özel ambalaj ve kasalarımızla ve uzman kadromuzla, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına her zaman hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliye konusunda titizlik anlayışına sahip kadromuz, her türlü ev ve büro eşyalarınızı olması gerektiği gibi en iyi şekilde yeni adresinize ulaştıracaktır. Taşınmadan önce mutlaka bize danışın. Şirketimiz üstün deneyim ve tecrübesiyle, müşteri odaklı özel 1.inci sınıf paketleme sistemiyle, sizlere hizmet vermekten her zaman gurur duyar.

Alacağınız evden eve nakliye hizmetleri, adım, adım sabır ve titizlik gerektiren bir iştir. Bu işlemler eşyaların ebatları ve önem derecelerine göre yapılmaktadır. Ambalajlama işi ciddiyet ve özen ister. Eşyaların iplerine göre farklı ambalajlama araçları kullanılır.

Gerekli ambalajlama ve paketleme işleri yapılmış olan nakliye eşyaları, evin konumuna göre asansör vb ekipmanlar eşliğinde de taşınabilmektedir. Nakliye işlemini tam anlamıyla yapabilmek adına, toz, su, kir gibi dış etkenlerden koruyabilmek için özel kapalı kasalar kullanılmaktadır. Özel eşyalarınızda yine firmamız tarafından sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

Ambalajlama işlemi sırasında bulunan evden eve nakliyat personeli, eşyaların son taşıma noktasına kadar orada bulunmaktadırlar. Nakliye işlemi yapılırken, sizlerde istediğiniz an eşyalarınızın başında durarak bu süreci adım, adım takip edebilirsiniz.

Evde eve nakliye hizmeti almak istiyorsunuz. Ancak ilk olarak ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Bu tür bir işlem öncesi uzlaşmış olduğunuz nakliyat firmasının evinize gelmesi ve taşınma işlemlerinin belirlenmesinden sonra, sizin için değerli yada manevi önemi olabilecek olan eşyalarınız ve özel eşyalarınızı (iç giyim gibi) kendinizin toplamanızı öneririz. Bir nakliyat firması her ne kadar alanında profesyonel olsa da, istenmeyen durumların olmaması adına bu tarz eşyaların sizin tarafınızdan toplanması daha sağlıklı olacaktır.

Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren eşyalarınız ve yeni evinizle olan bilgileri de bizlere bildirmeniz her iki taraf içinde çok daha iyi olacaktır. Bu bilgilendirmeyi telefon ile yapabileceğiniz gibi evden eve nakliye firmasından çağıracağınız bir yetkili ile de karşılıklı görüşerek yapabilirsiniz.

Eski evimdeki eşyaları ben nakliye firması gelmeden zaten toplayacağım kadar topladım. Bu bana maliyet olarak daha kazançlımı şeklinde düşünüyor iseniz, bu çabalarınız sadece size biraz zaman kazandırmış olacaktır. Uzman ekibimiz eşyalarınızı çok daha özenli profesyonel bir şekilde ambalajlayıp taşıyacağından, bizler için bir kazanç olmayacaktır bu tutumunuz.
Ancak zamandan kazanılacağından gözünüzde büyüttüğünüz taşınma işlemi daha kısa sürede tamamlanacaktır sadece. Mobilyalarınızın zarar göreceğini yada sökülüp takılmaları esnasında sorunlar yaşanacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

İşinin uzmanı olan evden eve nakliye ekibimiz hiç mümkün olmayacağını düşündüğünüz en zor mobilyalarınızı bile, büyük bir ustalıkla söküp takabilecek, yerleştirecek tecrübeye sahiptirler. Bu işlemler sırasında yine sizde yanlarında durabilir bu süreci görebilirsiniz.

Eviniz sizin kaleniz ve özelinizdir. Özel olan şeylere de gereken önem verilmelidir. O halde evinizi mi, ofisinizi mi taşıyacaksınız? Bizleri günün her saati arayabilirsiniz. Uzman kadromuz ve işinin ehli tecrübeli ekip arkadaşlarımızla her zaman bir telefon kadar yakınınızdayız.

Siz sadece taşınmak mı istiyorsunuz. Arayın bizleri ve nakliye işini biz usta ellere bırakın. Güvenli, konforlu ve kaliteli taşınmanın farkını yaşayın.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz