Son Dakika
18 Mart 2018 Pazar

Aykut Kocaman neden isitfa etti ?

29 Mayıs 2013 Çarşamba, 13:02
Aykut Kocaman neden isitfa etti ?

Devre arasında takımın kötü gidişatından dolayı istifa eden, ancak yönetim ve futbolcuların ısrarları sonucu görevinin başına geri dönen Aykut Kocaman, sezonun bitmesiyle yeniden istifa etti. Yönetim kurulu bugün olağanüstü toplanarak Kocaman’ın istifasını değerlendirecek.

İSTİFANIN SEBEPLERİ…
Kocaman’ın istifası futbol dünyasında şok etkisi yaratırken, gelen iddialar istifanın Kocaman’ın, İngiltere’de Aziz Yıldırım’dan habersiz olarak Ali Yıldırım’la görüştüğü ve başkan Aziz Yıldırım’ın bunun üzerine hem Ali Yıldırım’ın hem de Kocaman’ın istifasını istediği şeklinde…

Bir diğer iddia ise, Kocaman ile yönetimin yeni sezon için yapılacak transferler konusunda büyük bir görüş ayrılığı içinde olduğu ve Kocaman’ın bu yüzden istifa ettiği…

“NE İSTİFASI…”

Radyospor’un iddiasına göre; Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman’ın istifa etmesine  sert tepki gösterdi ve yakın çevresine ‘Ne istifası? Ali’yi de Aykut’u da ben kovdum!’ dedi.

HİÇBİR TÜRLÜ GERİ DÖNMEYECEK
Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü görevinden istifa eden Aykut Kocaman’ın, yönetim kurulu kabul etmese bile yeniden görevine dönmeyeceği öğrenildi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz