“Kendimi yaratık gibi hissediyorum”

27 Mayıs 2013 Pazartesi, 21:57

Rock müziğin en sevilen kadın seslerinden biri olan Özlem Tekin, geçtiğimiz gün Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nin bahar şenliklerinde kendisini gösterdi. Yoğun bir ilgi ile karşılaşan Özlem Tekin, aslında 12 Mayıs’ta sahne alacaktı, ancak Reyhanlı’da yaşanan olaylar nedeniyle konseri bu tarihe ertelenmişti. Bahar şenliği kapsamında, Çanakkaleli üniversite öğrencileri ile bir araya gelen genç şarkıcı Özlem Tekin, sahneye koltuk değneği ile çıkınca herkesi şaşırttı.
Koltuk değnekleri ile sahne alan ünlü rockçı, bu değneklerin nedenini de sonra açıkladı. Birbirinden güzel şarkılarını seslendirirken, kendisini dinlemeye gelenler ile sohbet etmeyi de ihmal etmeye Özlem Tekin, bir de itirafta bulundu. Bodrum’daki evinin bahçesinde, yaklaşık 2 buçuk ay önce düşerek tarak kemiğini kırdığını bildiren ve bu nedenle de koltuk değnekleri kullanmak zorunda kaldığını açıklayan Özlem Tekin, kendisini yaratık gibi hissettiğini söyledi. Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan ve koltuk değnekleri ile de olsa başarılı bir performans sergilemek için elinden geleni yapan Özlem Tekin, koltuk değneğini havaya kaldırarak, “Ah Barış Manço sağ olsaydı da görseydi” , dedi.
Sahnede birbirinden güzel şarkılarını okurken, hareketli parçalarda da koltuk değneklerine rağmen bazı dans figürlerini yapmaya çalışan Özlem Tekin, bazı şarkılarını da oturarak söylemek zorunda kaldı. Her şeye rağmen başarılı bir performans sergileyen genç sanatçı, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi öğrencilerinden de tam not aldı. Onlarla bir arada olmaktan dolayı büyük keyif aldığını da dile getiren Özlem Tekin, üniversitelilere unutamayacakları bir akşam yaşattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz