PKK Şehir Terörüne Devam Ediyor !

26 Mayıs 2013 Pazar, 00:31

Okmeydanı’nda terör örgütü PKK yanlısı 50 kişilik grup polise saldırdı. Polis de gaz bombası atarak karşılık verdi, ortalık savaş alanına döndü.

HaberDokuz.com/ Ankara

Okmeydanı’nda yüzleri maskeli terör örgütü yandaşı 50 kişilik grup polise molotof, taş ve havai fişek fırlattı. Polis de kendilerine taş atan gruba gaz bombası atarak karşılık verdi. Bunun üzerine grup üyeleri ara sokaklara kaçtı. Çok sayıda vatandaş ve çocuk da gazdan etkilendi.

Akşam saatlerinde Okmeydanı Şark Kahvesi önünde toplanan yüzleri maskeli 50 kişilik grup, yolları araç trafiğine kapatarak çöp konteynerlerini ateşe verdi. Grup üyeleri olay yerine gelen polis ekiplerine molotof, taş ve havai fişek fırlattı. Havai fişeklerden bazıları yoldan geçen özel halk otobüsüne ve diğer araçlara isabet etti.

Yaşanan olaylar nedeniyle olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Çevik kuvvet ekipleri kendilerine taş atan gruba gaz bombası atarak karşılık verdi. Bunun üzerine grup üyeleri ara sokaklara kaçtı. Çok sayıda vatandaş ve çocuk gazdan etkilendi. Polis Okmeydanı’nı ablukaya alırken, 2 adet ambulans da olay yerinde hazır bekletildi. Polisin olay yerindeki bekleyişi devam ediyor.

İnternet Siteleri Olayda “PKK” Yok Dedi !

Akşam saatlerinde Okmeydanı’nda yaşanan olay, birçok basın kuruluşu ve internet sitesi tarafından görmezden gelindi. Hükümetin sürdürdüğü süreçte haber dillerini değiştiren ajans ve haber siteleri bu olaydaki örgüt yandaşlarını “yüzleri maskeli grup” olarak gördü.

İşte O Görüntüler

okmeydanı olay 2

okmeydanı olay 3

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz