Ünal Aysal yeniden aday olacak mı?

25 Mayıs 2013 Cumartesi, 11:32

Sezonu şampiyon olarak tamamlayan G.Saray’da kupanın coşkusu şimdilik geri planda kalırken şimdi ana gündem 22 Haziran’da yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul.

 

Sarı-kırmızılılarda hafta içi yapılan yönetim kurulu toplantısında üyelerin çoğunluğunun talebi üzerine “genel kurul” kararı alınırken hemen hemen herkesin aklında yeni kabinede kimlerin bulunacağı sorusu var. Ancak göreve devam etmesine kesin gözle bakılmasına karşın başkan Ünal Aysal henüz resmi olarak adaylığını açıklamadı. Hatta Aysal’ın yeni yönetiminde yer almaması kesin görünen 2. başkan Ali Dürüst’e seçime girmesi için teklifte bulunduğu ortaya çıktı.

‘HENÜZ ADAY DEĞİLİM’

G.Saray’ın 1 ve 2 numarası başkanın Akmerkez’deki ofisinde biraraya gelirken, bu zirvede Aysal, camiadan kendisine başkan adayı olması için baskı yapıldığı iddia edilen Dürüst’e “İstiyorsan sen başkan ol. Zaten bunu uzun zamandır bekliyorsun. Ben bu işin meraklısı değilim” dediği öğrenildi. Daha önce aday olmadığını bizzat açıklayan Dürüst ise bu tavrını yinelerken “Ben hazır değilim” yanıtını verdiği ifade edildi.

İkili arasında geçen bu diyaloğun ardından G.Saray Başkanı Ünal Aysal, yaptığı açıklamada yeniden başkanlığa aday olup olmayacağı ile ilgili olarak “Ben henüz aday değilim. Adayların çıkmasına bekliyorum. Sağlıklı olan da bu. Devam edip etmeme konusunda henüz bir karar vermedim. Bunun için perşembe gününe kadar zamanım var. Bu tarihe kadar adayların çıkmasını bekliyorum çıkmamasını değil.”Vatan

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz