Adana’da MHP Coşkusu

25 Mayıs 2013 Cumartesi, 19:13

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Adana Mitingi tamamlandı. MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin hükümeti sert sözlerle eleştirdiği mitinge yoğun bir katılım oldu. Alanı tamamen dolduran MHP’liler Bahçeli’nin sözleriyle büyük coşku yaşadılar.

Miting için sıcağa rağmen öğle saatlerinden itibaren Adana ve ilçelerinin yanı sıra Mersin, Osmaniye ve çevre ilçelerden gelen çok sayıda vatandaş, Uğur Mumcu Meydanı’nı doldurdu. Adana Emniyet Müdürlüğü ekipleri miting için geniş güvenlik önlemi aldı. Mitinge MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural. genel başkan yardımcıları ve milletvekilleri de katıldı. Türk bayrakları, Atatürk, Alparslan Türkeş ve Devlet Bahçeli’nin posterleriyle süslenen meydanı dolduran partililer, miting öncesinde çalınan müziklere eşlik ettiler.

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin konuşmasının satırbaşları şöyle:

“Başbakan Erdoğan bu tepkiyi görmeli, bu sese kulak kabartmalıdır. Biz bu vatanı bağış almadık, kimseye de bağışlamaya niyetimiz yoktur. Vatan şereftir, şerefsizlere bırakılmayacaktır. Her karışında aziz kanı olan bu vatanı namertlere, nankörlere ve nesebi gayri sabitlere çiğnetmeme konusunda yeminliyiz.”

“Başbakan çalışmadan kazanma arayışında olanlara bakınca her şeyi toz pembe görmektedir. Bize çarşı pazar gezmemizi tavsiye eden Erdoğan’a Adana’dan diyorum ki, sen Boğaz’daki yalılara Arap işadamlarına, 2B arazilerini Yahudilere peşkeş çekerken biz zaten çarşı pazardaydık. Bu kafa yapısı devletin neyi var neyi yoksa çarçur etmiş ve elden çıkarmıştır. Yandaşlara ulufe gibi dağıtmış, bölüştürmüştür ama bunun hesabı yanlarına bırakılmayacaktır. MHP iktidarında bu dönemde yapılan tüm anlaşmalar, özelleştirmeler mercek altına alınacak. Sizin malınıza göz koyanların burnundan getirmek şahsım için şeref meselesi olacaktır”

‘TÜRK OLMAK SUÇ İLAN EDİLDİ’

“Ülkemizin bugünkü ortamında tehditler birikmiş, tehlikeler yığılmıştır. Aziz milletimiz felaketlerin içine çekilmiştir. Türk olmak suçlu, milliyetçi olmak mahsurlu ilan edilmiştir. Fakat bölücülük gözde meslek haline gelmiştir.”

“UÇAN KUŞA BİLE BORCUMUZ VAR”

AKP ile beraber geleceğimiz işbirlikçilere teslim edilmiştir. Borçlar birikmiş, yoksulluk ve hayat pahalılığı rekor seviyeye ulaşmıştır. Başbakan gezip tozmuş ama sizin derdinize derman olmamıştır. Uçan kuşa bile borcumuz var. IMF’ye borcu bitirdik diyen Başbakan, kendi ve yandaşlarının kasasını doldurmuştur. Size de dert bırakmıştır.
“BU İŞTE BİR BİT YENİĞİ VAR”

Düne kadar daha mutlu musunuz? Ekmeğiniz büyümüş müdür? Siz zenginleşmemişseniz kim zenginleşti? Çalışan siz, üreten siz ama yine fakirleşen sizsiniz. Bu işte bir bit yeniği var. Başbakan yalan söylüyor, hayal kuruyor.
“HANEDANLIK DÖNEMİ YAKINDA SON BULACAKTIR”

Başbakan sen kaynakları Yahudilere yandaşlara peşkeş çekerken biz zaten meydanlardaydık. Bunların hesabı sorulacak kimsenin yanına kar bırakılmayacaktır. Sizlerin nafakasına, el emeğine göz koyanların burnundan getirmek bizim işimizdir. Bu hanedanlık dönemi yakında son bulacaktır.

Türkiye AKP dönemi öncesine hasret kalmıştır. Bütün kötülükler AKP ile beraber gün yüzüne çıkmıştır. Türkiye’nin bu halinden memnun musunuz? Biliyorum ki hüzünleriniz çoğalmıştır. Başbakan Erdoğan’ın sizinle uğraşacak zamanı yok, çünkü o daha büyük işlerin peşinde koşuyor. Bölücübaşını doyurmaya, zevklerini tatmin etmeye çalışıyor.
“63’LÜKLER HAYVANAT BAHÇESİNİ ZİYARET ETSİNLER”

63 akıl yoksunu gittikleri her yerde akıllara durgunluk verecek açıklamalar yaıyorlar. 63’lükler hayvanat bahçesini ziyaret etsinler. Hıyanet süreci için daha renkli bir görüntü sergilemiş olurlar.

PKK’lılar Erdoğan’ın affetmesiyle sevinç çığlığı atıyorlar. PKK militanlarının bir kısmı Türkiye içinde kalacaklar. Analar ağlamasın denildikçe analar Türkiye’nin her yanında ağlamakta. Analarımızın gözyaşları istismar edilmekte. Sömürgecilerin içimize yerleştirdikleri çözüm temposu tutmakta. Başbakan’ın bizi savaşı isteyen taraf olarak değerlendirmesi şeytanlıktır.

Bu süreç kötülüktür, kefendir. Sürecin sonu yıkımdır, ihanettir, Türklüğün bitişidir. Çözüm sözleriyle Türk milleti çözülmektedir. Türk milleti çözüm süreci melanetine aldanmayacaktır. Adana’nın kararı bu sürece karşı olmasıyla ortadadır. Düzmece anketlerle çözüme destek çığ gibi arttı diyenler Adana’ya kulak vermeli.

Türkiye sahipsiz ve kimsesiz değildir. Türkiye bir deryadır, vatan Ötüken’dir, Balkanlar’dır, Kerkük’tür, Kuzey Afrika’dır, Galiçya’dır, Dumlupınar’dır, vatan semadır, edilen duadır, Bilge Kağan’dır, Sultan Alparslan’dır, Fatih’tir, Kanuni’dir, Mustafa Kemal’dir; vatan Merhum Başbuğ’dur. Vatan ne Türkiye’dir ne Türkistan vatan Turan’dır.

Milletimin her türüyle kenetleneceğiz, vatan hainlerini sevindirmeyeceğiz, herkes eşittir. Kürt kökenli vatandaşlarım BDP’yi, PKK’yı, AKP’yi yere sermelidir. Diyarbakır’dan Bitlis’ten Şırnak’tan Mardin’den gelenleri Adana’dır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz