Osmanlıların da olduğu oyun “Oriental Wars: Zombies” Apple App Store’da

23 Mayıs 2013 Perşembe, 13:59

Zombilere Osmanlı Tokadı

Bizler Osmanlının torunları olarak genlerimizde kendimizi, evimizi, sevdiklerimiz ve bölgemizi her zaman koruma içgüdüsü ile yaşamışızdır. Atalarımızın yapmış olduğu savaşlar, destanlar ve kahramanlık hikâyeleri ile büyümüş bir nesil olarak şimdi sıra bizlere geldi. Osmanlının gücünü zombilere göstermeye hazır mısınız?

Gorilto’nun ikinci oyunu olan Zombi Muharebesi, İngilizce adıyla Oriental Wars: Zombies Apple App Store’daki yerini aldı. Son zamanların en çok beğenilen oyun türleri arasında üst sıralarda yer alan ‘kale savunma’ kategorisindeki Osmanlı temalı oyunun temel amacı, stratejiler oluşturup kalenizi zombi saldırılarına karşı korumak.

 

Savunma ve savaş yeteneklerinizi gösterebileceğiniz 20 harita, 40 bölüm ve 3 farklı temadan oluşan bu kale savunma oyununda emrinize amade yeniçeri, okçu,  cengaver, mehteran, hezarfen ve katapult(mancınık) gibi farklı savaşçılar ve 12 farklı geliştirme ile Zombileri yok etmenin tadına varabilir, dilerseniz oyundaki karakterinizi enteresan kıyafetlerle gönlünüzce kişiselleştirebilirsiniz. Tüm bu tarih kokan kahramanların yanında Cenk Taner Dönmez’in hazırladığı özgün müzikler ise size oldukça keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Çağlar Çorumlu ve Talha Sayar’ın sesleriyle hayat bulan kahramanlar şu anda sadece Türkçe ve İngilizce seslendirmeye sahip olmakla birlikte çok yakında diğer dillerde de oyuncuları ile buluşmayı planlıyor. iPod Touch, iPhone 3GS, 4, 4S ve 5 uyumlu Zombi Muharebesi, daha detaylı bir oyun deneyimi arzulayan oyuncular için çok yakında iPad versiyonuyla da Apple App Store’da yerini alacak.

milliyet

Yorum

  1. Selim M.

    28 Mayıs 2013 at 12:13

    Yapımcılara bravo, elimizden bırakamıyoruz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz