Emenike’de Geri Sayım Başladı

19 Mayıs 2013 Pazar, 17:35
Emenike’de Geri Sayım Başladı

2011-2012 sezonunda Kardemir Demirçelik Karabükspor’dan Fenerbahçe’ye transfer olan ama 3 Temmuz sabahı şike davası sebebiyle göz altına alınıp serbest bırakıldıktan sonra Fenerbahçe formasını giyemeden apar topar Moskova’ya transfer olan Emenike’nin, Fenerbahçe’ye geri dönüş yapması bekleniyor.

Aykut Kocaman’ın da mutlaka kadrosunda görmek istediği oyuncu için yürütülen transfer çalışmalarının son noktaya geldiği öğrenildi. Şike davası nedeniyle Türkiye’ye dönmek istemeyen 26 yaşındaki oyuncunun, davadan beraat etmesiyle birlikte artık kafasında Türkiye ile ilgili herhangi bir pürüz kalmadığı ve şartlar uygun olursa Sarı Lacivertli formayı yeniden giymek istediği de gelen bilgiler arasında.

Ancak Emenike’nin son dönemde dizinden geçirdiği uzun süreli sakatlık, Fenerbahçe yönetimini bu transferde frenleyen tek nokta gibi duruyor. Yaklaşık 1 aydır tedavi gören Emenike’nin doktor raporlarının Sarı Lacivertliler tarafından incelenmesi, ve inceleme sonunda eğer bir sorun tespit edilmezse Nijeryalı forvetin tekrardan Fenerbahçe’yle buluşturulması bekleniyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz