Teröre İnat 19 Mayıs Yürüyüşü

17 Mayıs 2013 Cuma, 14:06
Teröre İnat 19 Mayıs Yürüyüşü

Eruh Kaymakamlığı önünde başlayan yürüyüş Cumhuriyet Caddesi, Şırnak Caddesi üzerinden İlçe Gençlik Merkezi önünde son buldu. Eruh Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Barış Kezer, “15-21 Mayıs tarihlerinde bütün yurt genelinde coşku ile kutlanan Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında bizlerde Eruh ilçemizde çeşitli etkinlikler yapmaktayız.

Bugün de büyük bir kalabalık ile halk yürüyüşümüzü icra ettik. 10 bin nüfuslu ve büyük çoğunluğunun genç olduğu ilçemizde son yıllarda gençlik adına son derece hızlı bir ivme kazandık. Eruh gençliği artık her platformda söz sahibi bir konuma geldi. Yakın bir gelecekte Türkiye Cumhuriyeti’ni omuzlarında taşıyacak olan gençlerimiz için her türlü desteği vermek için seferber olmuş durumdayız. Ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine bu gençlerimiz taşıyacaktır. Bu düşünce ile Eruh’umuzun ve tüm ülkemizin Gençlik Haftasını kutluyorum” dedi.

Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Eruh Kaymakamlığı tarafından Eruh Bahar Kupası adı altında futbol ve voleybol branşları başta olmak üzere çeşitli branşlarda turnuvalar yapıldı.Gençlik yürüyüşüne İlçe Kaymakamı Levent Yazıcı, Cumhuriyet Başsavcısı Rıfat Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çiftçi, daire müdürleri, vatandaşlar ve ilçede çeşitli branşlarda faaliyet gösteren sporcular katıldı

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz