Bu mu Adalet ?

17 Mayıs 2013 Cuma, 17:13

Huzurevi’nde kalan yaşlı adam, çocuklarının işlediği suçlar yüzünden tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yaşanan bu olay, polis memuruna çarparak, bacağını kaybetmesine neden olan ve alkollü olmasına rağmen mahkeme tarafından serbest bırakılan sürücüyü geitrdi.

Huzurevinden sırtta taşınarak cezaevine konuldu. Bursa’da huzurevinde kalan yaşlı bir adam, polislerin sırtında geldiği mahkemede tutuklandı.

Polis, Osmangazi’de bazı iş yerlerinin ilk ve orta öğretim okulu civarında pornografik CD ve DVD sattığı ihbarını aldı. İhbar üzerine hareket geçen polis ekipleri, Ortabağlar Mahallesi’nde bir iş yerine baskın düzenleyerek, çocukların ahlakını bozacak 3 bin CD ele geçirdi. 3 şahsı gözaltına alan polis, dükkanın şahısların babası olan Selahattin B’nin (66) üzerine olduğunu tespit etti.

Bir süre önce 2. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından 11 ay hapis cezasına çarptırılan Bilgi, polis ekipleri tarafından aranmaya başlandı. Yapılan araştırmada, çocuklarının ilgilenmediği yaşlı adamın huzurevinde olduğu tespit edildi. Huzurevinden alınarak polisler tarafından sırtta taşınan yaşlı adam, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz