Futbolculardan Şampiyonluk Açıklaması

06 Mayıs 2013 Pazartesi, 00:45
Futbolculardan Şampiyonluk Açıklaması

Maçın ardından açıklamalarda bulunan yıldız futbolcu Burak ‘ Valla yemin ederim attığım her golün benim için büyük değeri var. İlk senem, şampiyonluk yaşıyorum. Artık gol kralı olmasam da önemli değil. Ama tabii ki bunun için savaşacağım. Kadıköy’de alkışlanma konusuyla ilgili ne desem doğru olmaz.. Yorum yapmayayım’ dedi.

Başarılı eldiven Muslera ise ‘ Kendi stadımızda, taraftarlarımızla birlikte şampiyon olmak çok güzel bir duygu. Takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum’ dedi.

Selçuk İnan: Biraz da şanslıyım bu gol için ama çok mutluyum. Şükretmek gerekiyor, Allah’a şükürler olsun. 2 senede 2 şampiyonluk… Bu mutluluğu yaşamak çok önemli. Galatasaray’a gelerek ne kadar doğru bir tercih yaptığımı görüyorum.

Semih Kaya: Aslında pek bir şey söylemeye gerek yok. Bu takım her şeyi hak etti. Çok çalıştık. Meyvesini de bugün aldık. Bu şampiyonluğu tüm taraftarlara, özellikle de Mehmet Ali Birand abimize armağan ediyorum. Ayrıca Ujfalusi’ye de armağan ediyorum.. Geçen sene babam gibiydi.

Ujfalusi
: Burada olmaktan dolayı mutluyum. 2 senedir buradayım ve 2 şampiyonluk yaşadım. Sakatlığım iyiye gidiyor ve önümüzdeki sezon oynamayı umuyorum. Türkiye’nin en önemli teknik direktörlerinden biri Fatih Terim.

Dany: Çok zor bir sezon oldu. Çok önemli bir şampiyonluktu.

Elmander: Takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Bu muhteşem atmosferde şampiyonluk kutlamak çok güzel.

Galatasaray teknik heyetinin şampiyonluk yorumları

Hasan Şaş: Toplamda ya 8, ya 9. şampiyonluğum oldu, hesaplamam lazım. Hak ettiğimiz bir şampiyonluk oldu. Galatasaray daha iyi olacak. Yine üst üste 4 şampiyonluğa gidiyoruz!

Ümit Davala:
Galatasaray ruhu, arkadaşlık.. Bütün sezon iyi çalıştık, inandık. Galatasaray demek şampiyonluk demek. Şampiyonlar Ligi’nde daha iyi işler de yapabilirdik ama çeyrek final de çok iyi başarı. Yine Şampiyonlar Ligi’nde olacağız.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz