Sinop’taki olaylara müfettiş

22 Şubat 2013 Cuma, 20:14

Olayların üzerine gidilerek, provokatörlerin ortaya çıkarılacağını söyleyen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik,  “Kim tarafından yapılırsa yapılsın tasvip edilemez. Şu anda İçişleri Bakanlığı 2 müfettiş görevlendirmiştir, bu 2 müfettiş orada gerekli araştırma ve incelemeleri yapıyor.

Orada eksik, kusur, hata, kasıt ne varsa bunları tespit edecek ve bu meselenin üzerine gideceğiz. Bunun uzantılarının daha ileri uzantıları ve organizatörleri varsa arkalarında başka biri varsa onların da üzerine gitmekte kararlıyız. Bu memleketin huzurunu sükununu bozmaya kimsenin hakkı yoktur.” Dedi.

“SİLAHLARIN SUSMASINA HİZMET EDİYORSA, GERİSİ TEFERRUATTIR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çelik, İmralı’ya gidecek ikinci heyet için ise, “ Ahmet Türk ve Ayla Akat Ata eş başkan değil dolayısıyla daha önce bir eş başkan gitseydi sonra ardından eş başkan olmayan biri gitmiş olsaydı profil değişti diyebilirdik. Eğer yapılacak bir iş varsa onun görülmesidir. Türkiye’de çatışmanın dinmesi silahların susmasına hizmet etmeye vesile olur diye inanıyorum gerisi teferruattır.” dedi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz